ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Dini inançların hayatını yaşaman konusunda belirleyici ise, dini evlilik kurallarına uygun bir şekilde evlenmek istiyorsan mersin.net tam sana göre bir site.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Dini inançların hayatını yaşaman konusunda belirleyici ise, dini evlilik kurallarına uygun bir şekilde evlenmek istiyorsan mersin.net tam sana göre bir site.

1/2
 
  YA DA  

Hayattaki görüşlerim benim için önemli, herkesle aynı samimiyeti aynı heyecanı aynı anlayışı mutlaka bulmalıyım, kafamdaki çerçeveler neticesinde yaşadığım inançlara göre bir evlilik yapabilirim ve bu benim için önemli diyorsan eğer bunu yapabileceğin ve aradığın kişide olmasını istediğin ya da inançlarını açık bir şekilde ifade edebileceğin arkadaşlık siteleri var. Türkiye'nin en iyi arkadaşlık sitelerinden birisi olan mersin.net üzerinde tanışacağın ve sevgili bul araması ile karşına çıkacak olan bayan arkadaş ya da bay arkadaş ile bu düşüncelerini oldukça rahat paylabilirsin. Bu inançların seni yansıtacağı için bunları karşındaki insanla paylaşmak ve dini evlilik inançlarına göre evlenmek isteyebilirsin.

Belki evleneceğin kişi de senin gibi aynı özellikleri arıyordur, kim bilebilir ki. Belki o da senin gibi dini duygulara ve inançlara, örf ve adetlere önem veren, aynı ortak pencereden bakabileceği bir kişi arıyordur. İşte her ikinizin de buluşma noktası olan mersin.net ile birbirinizi daha kısa sürede bulabilir, önem verdiğiniz konular hakkında hemen konuşmaya başlayabilirsiniz. Her iki kişinin de aynı duygu ve düşüncede olması hem kurulan yeni arkadaşlık hem de yeni ilişkinin daha uzun süreli olmasını sağlayacaktır.

Kuracağınız bu arkadaşlık evlilik ile de sonuçlanabilir. Dini evlilik esaslarına göre bir evliliği Mersin'in en ünlü camilerinden olan Eski Cami'de gerçekleştirebilirsin. Yeni insanlarla ve dini evlilik esaslarına göre kuracağın arkadaşlıkta olmasını istediğin tüm kriterleri belirtebilirsin. Bu kriterler aynı zamanda senin kişiğini yansıtacağı için karşındaki kişi de senin bir nevi kişiliğini tanımış olacak. Bu durumda sadece yapman gerekenin kendine ait bir profil oluşturmak. Daha sonra arama kriterlerine göre bu kriterleri belirleyip, arama sonucuna göre karşına çıkan kişilerle mesajlaşmak. Bu mesajlaşmalar sonucunda birbirinizi daha iyi tanıyabilir, yeni bir arkadaşlığa ilk adımı atabilirsin. Üstelik bu kişi seninle aynı ilçede; Erdemli, Toroslar ya da Yenişehir'de oturuyor olabilir.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER