ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik senin için de çok kutsal bir kurumsa eğer, bu kutsal kurumda yanında olacağın kişiyi mersin.net sayesinde bulabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik senin için de çok kutsal bir kurumsa eğer, bu kutsal kurumda yanında olacağın kişiyi mersin.net sayesinde bulabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Evlilik kutsal ve ciddi baktığın bir kurumsa eğer evliliğe artık hazırsın demek. Günümüzde Türkiye şartlarına göre her erkeğin ve artık kadının da evi geçindirmek için çalışması gerek. Eskiden anne ve babalarımız gibi bir kişinin çalışması ile ne yazık ki bu değirmen dönmüyor. Bu durum, evliyken her iki kişinin de çalışması durumu aslında eşleri birbirine daha da yakınlaştırıyor. Akşamları eve geldikten sonra günlerini nasıl geçirdiklerine dair birbirleriyle konuşmaları evlilikteki en büyük sorun olan paylaşma ve iletişim sorununun da aslında bir çaresi. Böylece eşler birbirleriyle iletişim halinde olarak duygu ve düşüncelerini daha rahat paylaşabiliyor, bu da evilikteki iletişimlerini kuvvetlendirmelerine yol açıyor.

"Evliliğe hazırım ancak henüz evleneceğim bayan arkadaş ya da bay arkadaş ile tanışamadım" diyorsan seni mersin.net'te davet ediyoruz.

Ayrıcağın ufak bir zaman dilimiyle, kendine mersin.net'te bir profil oluşturabilirsin. Bu profil sayesinde senin gibi evlenmek isteyen ama henüz kız arkadaş ya da erkek arkadaş edinememiş kişilerin profillerini görebilir onlarla hemen mesajlaşmaya başlayabilirsin. Üstelik profillerinde kendi kişisel özelliklerinin yanında fotoğrafları da yer alıyor. Böylece mesajlaşıp konuştuğun kişilerin aslında dış görünüşlerini de görebilirsin. Yeni ve fonksiyonel arama sayfaları ile nokta atışı yapabileceğin tam sana göre olan kişilerle sohbet edebilirsin. Örneğin evcil bir hayvan besliyor ve aradığın kişinin de evcil hayvanı olsun diyorsan, ya da kendi burcundan birisi ile görüşmek istiyorsan bu aramaları yapabilir kendi belirttiğin özellikteki insanlarla mesajlaşmaya başlayabilirsin.

Tanıştığın bu kişi ile mutlu bir birlikteliğe ilk adımı atabilir, onunla Mersin'in en önemli tarihi değerlendirinden birisi olan Anemurium Antik Kenti'ni gezebilirsin. Eğer o da senin gibi tarihi yerleri gezmeyi seviyor ve bundan zevk alıyorsa ortak paylaşacağınız bir konu var demek. Mutlu olduğun zamanlarda eğer mersin.net aklından geçerse de ne mutlu bize. "Bir mutluluk daha bizim sayemizde gerçekleşti" diyebileceğiz.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER