ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Sevgili bul araması ile arkadaşlık sitelerinde yapacağın arama, hayallerindeki kişi ile tanışmanı sağlayabilir.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Sevgili bul araması ile arkadaşlık sitelerinde yapacağın arama, hayallerindeki kişi ile tanışmanı sağlayabilir.

1/2
 
  YA DA  

Kendini oldukça yalnız mı hissediyorsun? Derdini, kederini ya da sevincini paylaşacağın hiç kimse yok mu? Hayattan fazla beklentinin kalmadığına mı inanıyorsun? Tüm insanların içinde yine de kendini yalnız mı hissediyorsun? Buna üzülüyor ve elinden bir şey gelmiyor mu? Artık üzüntülerini bir kenara atabilir ve bundan sonra mutlu olmak için neler yapabilirim diye düşünmeye başlayabilirsin.

Tüm bu negatif düşüncelerini ortadan kaldıracak, seni hayallerindeki mutluluğu yaşamana olanak sağlayacak, seninle aynı görüşte olan insanlarla iletişim kurmanı sağlayacak olan arkadaşlık siteleri ile bunu gerçekleştirebilirsin. Böylece tanıştığın yeni kişilerle kuracağın bu arkadaşlık sayesinde hem çevren genişleyecek, hem de kendine olan güvenin yeniden gelecek. Tanışacağın bu yeni arkadaşın ile hem sevincini hem üzüntünü, kısaca hayatındaki tüm duygularını paylaşabilirsin. Onunla Mersin'in gezilecek ve görülecek en güzel yerlerinden birisi olan Cennet ve Cehennem Mağaraları'nı gezebilir; böylece Mersin'in sıcak yaz aylarında gidebileceğin bir yeri de beraber görmüş olursun. Bu buluşma belki daha sonraki buluşmalara güzel bir zemin hazırlar.

Tüm birbirinizi iyi tanıma evrelerinden sonra eğer yine her şey yolunda gidiyorsa işte o zaman duygular yerini daha kalıcı bazı duygulara bırakıyor. Bu kalıcı duygular artık onu her gün görmek, konuşmak, sürekli yan yana olmak; kısaca onu daha fazla göreceğin zamanların artmasını istemekle, evlilik arzusu ile sonuçlanacak. Belki şu an sana evlilik çok uzak bir fikir gibi geliyor olabilir, şu an sadece arkadaşlık kurabileceğin kişiyi arıyor da olabilirsin. Ancak ileride zamanın ve insanın yaşadıklarının neler getireceğini kimse bilemez. Eğer karşındaki insan da seninle aynı görüşteyse zaten var olan durum aynen devam eder. Daha sonra karşılıklı duygularınız daha da gelişir ve artık daha fazlasını isterseniz ortak aldığınız bir karar ikinizi evlilik yoluna da sürükleyebilir. Bu nedenle şimdiden peşin fikirli olmamalısın. Sana hayatının aşkını bulmak için yardım eden arkadaşlık siteleri işte bu yüzden var. Bazen hayatı akışına bırakarak hayattan tat almayı bilmelisin.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER