ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Umutsuzsan ve kız arkadaş edinmek istiyorsan, bu konuda bir şeyler yapmalı ve mersin.net'te hemen üye olmalısın.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Umutsuzsan ve kız arkadaş edinmek istiyorsan, bu konuda bir şeyler yapmalı ve mersin.net'te hemen üye olmalısın.

1/2
 
  YA DA  

Tuhaf bir duygudur aşk, bağlılık ve sadakat. Her üç duygu da birbiriyle mükemmel harmanlanırsa eğer, ortaya harika bir hikaye çıkabilir. Ancak bunlardan bir tanesinin eksikliği ise geriye kalan duyguların yok olmasına neden olacaktır. Yani birisi diğerinden ayrı kalamaz, ayrı kalsa da diğeri tek başına olamaz. Tek kalan duyguları çevremize bakarak biz de görebiliriz. Sürekli sorun yaşayan kişiler, kavgalar, problemler ve sonunda soğumaya ve uzaklaşmaya yüz tutmuş ilişkiler. İşte bunlar her üç duygunun yitimine neden olanlardır diyebiliriz.

Peki her ilişkide aynı duygu yitimleri olabilir mi? Pek sanmıyoruz. Her ne kadar olumsuz durumlar söz konusu olsa da mutlu olan insanların da sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazla. Yani yaşadığı ilişkiden memnun olan, bu duyguları dolu dizgin yaşayan, hayatında birisinin vardlığından mutlu olan kişiler de var. Eğer sen de bu kişiler arasında yer almak kız arkadaş ya da erkek arkadaş edinmek istersen eğer bu senin de hakkın. Çevrende bu konuda sana örnek olacak ilişki ve çiftler muhakkak vardır. Onları görerek senin de bu duyguları yaşamak istiyor olman çok normal.

Kız arkadaş edinebilecek çevrem ya da beni yeni kişilerle tanışmama olanacak sağlayacak çevrem kısıtlı ya da hiç yok diyorsan eğer, yalnız değilsin.

Bugüne kadar hep bir kız arkadaşım ya da erkek arkadaşım olsun, onunla saatlerce telefonda konuşalım, uyumadan önce tatlı tatlı mesajlaşalım, ilk uyandığımda onun sesini duyayım diyor ve bunu şu an yapamıyorsan istediğin kız arkadaşı bulabileceğin bir arkadaşlık sitesi olan mersin.net tüm bu isteklerine olumlu yanıt verecektir. Bazı durumlarda sosyal çevre ve arkadaş çevresi önemli. Özellikle yeni insanlarla tanışmayı seviyorsan ya işin bu konuda sana yardımcı olacak ya da sosyal ve geniş çevren. Bunlardan hiçbirisi senin isteklerini karşılamıyor ise arkadaşlık siteleri üzerinden tanışacağın kişi ile Mersin'in en güzel yerlerinden birisi olan Narlıkuyu'yu gezebilir en lezzetli balıkların tadına varabilirsin. Hem belki böylece ilk beraber yemek deneyiminizi de edinmiş olursun.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER