ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili

Sevgili edinmek artık çok kolay. Yalnızıktan sıkıldıysan ve vaktini artık daha verimli geçirmek istiyorsan haydi mersin.net'te üye olmaya.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Sevgili edinmek artık çok kolay. Yalnızıktan sıkıldıysan ve vaktini artık daha verimli geçirmek istiyorsan haydi mersin.net'te üye olmaya.

1/2
 
  YA DA  

Mersin'in en güzel yerlerinden birisi olan Tarsus Şelalesi'nde sevgilinle romantik bir yürüyüş yapmak istemez misin? Eğer cevabın evet ise senin için her şey çok kolay olabilir. Hemen telefonlaşıp uygun bir tarih ve saat belirlemek. Peki sevgilin yoksa ne olacak? O zaman sana bu konuda yardımcı olacak ve seni istediğin sevgiliyi edinmene olanak tanıyacak olan mersin.net'le tanıştırmanın vakti çoktan geldi.

Sen de Mersin'de yaşayan ve daha rahat görüşebileceğin bir kız arkadaş ya da erkek arkadaşın olmasını istemez misin? Üstelik seninle aynı ilçe de hatta aynı semtte olan bir kişi bile senin sevgilin ya da kız arkadaşın olabilir. Onunla şelale kenarında yapacağın romantik bir yürüyüş ya da tarihi seviyor ve tarihi mekanları gezmekten haz alıyorsan Mamure Kale'sini beraber gezebilir tarihi bir güzelliği olan doğa ile iç içe bir yürüyüş gerçekleştirebilirsin. Böylece yapacağın bu yürüyüşler sırasında onunla ortak olan zevklerinizin üzerine konuşabilir, fikir alışverişi yaparak birbirinizi daha iyi tanıyabilirsin.

Sevgili edinmene yardımcı olacak mersin.net sana bir klavye kadar yakın!

mersin.net üzerinden tanışacağın bu kişi ile ilk başlarda başlayan arkadaşlık ilişkin belki zamanla daha da ciddileşebilir ve evlilik yoluna gidebilir. Zamanın neyin göstergesi olacağını kim bilebilir ki? Belki de daha önce evlilik hayatın oldu, ancak aradığını bulamadığına inandın ve ayrıldın. Dul erkek arkadaş arayan bayanların da arkadaşlık sitelerine üye olarak senin gibi yalnızlığını giderdiğini unutma. Onlar da seninle aynı düşüncede olduğu için mersin.net'e kayıt oldular. Dul bayan arkadaş ve dul erkek arkadaşların ortak adresleri mersin.net.

Bundan sonraki geleceğin hakkında karar vermek senin elinde, eğer bu konuda bir yardıma ihtiyacın var ise kendine oluşturacağın bu profil ile yalnızlığına artık bir son verebilir, birbirleriyle tanışan ve mutlu bir birliktelik yaşan diğer çiftler arasında sen de olabilirsin. Biraz cesaretle atacağın bu ilk adım sana bundan sonraki hayatında sadece mutluluk getirecektir.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER