ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Aradığın dul bayan arkadaşı sen de mersin.net sayesinde bulabilir, tanıştığın kişi ile yeniden mutlu olabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

Aradığın dul bayan arkadaşı sen de mersin.net sayesinde bulabilir, tanıştığın kişi ile yeniden mutlu olabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Mersin gerek tarihi gerekse doğal güzelliği bakımından, Akdeniz bölgesinin en güzel şehirlerinden bir tanesi. Türkiye'nin nufüs yoğunluğu bakımından da onuncu şehri diyebiliriz. Yüzölçümünün büyük kısmı dağlık olmasına rağmen, Mersin'e aslında sıcak ve ılıman tropikal iklim hakim. Tabii iklimin bu kadar sıcak ve Akdeniz şehri de olması insanlar üzerinde de etkili. Yani bu ilde yaşayan insanlar genelde Akdeniz insanlarının özelliklerini taşıyor.

Mersin'de "daha önce evlilik deneyimini tatmış, dul bayan arkadaş ile tanışmak istiyorum" diyorsan doğru adreste olduğunu bilmelisin.

Bu kadar doğal ve tarihi güzellikleri olan bir şehirde sevgilin ile gezilecek görülecek yerler de oldukça fazla. Tanıştığın kişi senin gibi yeni yerler gezmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi istiyorsa onunla beraber Aynalıgöl Mağrası'nı ya da Kızkalesi'ni gezebilirsin. Beraberce yapacağınız bu aktiveteler seni ona daha da yakınlaştıracak. Böylece arkadaşlık adıyla başladığın bu ilişki ile tanıştığın kız arkadaş ileride sevgili olabileceğin kişi olabilir. Üstelik o kişiyi uzaklarda aramana da gerek yok. Seninle aynı ilçe ya da mahallede bile otuyor olabilir. O kişi ile aynı yerlerden alışveriş yapıyor, aynı yerleri geziyor, aynı yollardan geçiyor olabilirsin. Ama daha önce tüm bunları yapmanıza rağmen o insanla şimdiye kadar karşılaşmamış da olabilirsin. İşte mersin.net bu duruma son vermen için sana yardımcı olacak.

Bunun için yapman gereken çok basit. Sevgili bul arayışına son verecek olan bu site üzerinde profil oluşturmak. Aradığın bay arkadaş ya da bayan arkadaş seni bu sitede bekliyor olabilir. Daha fazla zaman kaybetmeden sen de istediğini elde edebilir ve mutluluğa bir adım daha yaklaşabilirsin. Gerçek aşk yaşamaya başladığında "iyi ki bu siteye üye olmuşum ve iyi ki hayallerimin peşinden gitmişim" diyeceksin. Bundan bu kadar eminiz. Çünkü senin gibi aradığı kişiyi mersin.net üzerinden arayan ve bulan harika bir ilişki yaşayan o kadar çok çift var ki. Onlar bu hayatı yaşamak için ellerinden geleni yaptılar, peki sen bu konuda elinden geleni yapmaya hazır mısın?

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER