ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay Arkadaş

Hayatındaki boşluğa bay arkadaş araması ile son verebilir, bunun için tek yapman gereken mersin.net'te üye olmak.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

Hayatındaki boşluğa bay arkadaş araması ile son verebilir, bunun için tek yapman gereken mersin.net'te üye olmak.

1/2
 
  YA DA  

Bundan önceki ilişkilerin hep kısa süreli mi oldu? Ya da uzun süreli olan bir ilişkin sona mı erdi? Aradığın mutluluğu bir türlü bulamadın mı? Belki de doğru insanla henüz karşılaşmamışsındır. Önceki ilişkilerinin seni etkilemesine ve daha fazla üzmesine izin vermemelisin. Sonuçta geçmiş geçmişte kalmış. Önemli olan geçmişte yaşadıkların değil, geçmişte yaşadıklarından ne gibi dersler çıkardığındır. Eğer bu dersler olumlu ise yani yaşadıklarından kendine bir ders çıkardıysan eğer ne mutlu sana. Bu, bundan sonraki hayatında ya da ilişkinde aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceksin demektir.

Bay arkadaş ya da bayan arkadaş ile tanışabileceğin arkadaşlık siteleri seni yeni maceralara davet ediyor.

Bu maceranda tam olarak neyi yaşamak istiyorsun? İsteğin sadece bir arkadaşlık, uzun süreli ya da kısa süreli bir ilişki, hatta evlilik olabilir. Bu seçim tamamen sana ait. Unutmamalısın ki sen nasıl bir tercihte bulunuyorsan senin gibi bu amaçla üye olmuş diğer insanlar da var ve onlar da senin gibi bu seçimleri yapıyorlar. İstedikleri kişileri aramak için bu yola çıkmışlar ki arkadaşlık sitelerinin en iyisi olan mersin.net'e üye olmuşlar. Eğer sen de önceki ilişkilerini bir şekilde yürütemediysen, bundan sonrası için umutsuzluğa kapılmamalı, hayattaki beklentinin ne olduğuna karar vererek sağlam adımlarla yürümelisin. Bu karar doğrultusunda haraket edersen eğer mutlaka amacına ulaşacaksın. Karar vermek gerçekleştirmenin yarısıdır denir. Karar vermenin ardından hemen hakerete geçerek mersin.net'e üye olabilirsin. Tanışacağın kişi tarihi mekanları seviyor, arkeolojiden hoşlanıyorsa Mersin'in tarihi zenginliklerinden sadece bir tanesi olan Kanlı Divane Ören Yeri'ne gidebilir, tarihe eski bir yolcukluk yapabilirsin. O halde daha fazla ne bekliyorsun, aradığın kişi sana hayallerindeki mutluluğu sunarken daha fazla onu ve kendini bekleme. Mutluluk ikinizin de hakkı. Her şeyi paylaşabileceğin bir sevgili bir arkadaşlık için cesaret et ve hemen mersin.net'e üye ol. Bu attığın ufak adım belki de seni hiç olmadığın kadar mutlu edebilir.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER